Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Target
cs: Cíl

en: !name's blog
cs: Blog uživatele !name

en: !site_name blogs
cs: !site_name blogy

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.
