Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: !name's blog
cy: Blog !name

en: Ping
cy: Tinc

en: !site_name blogs
cy: Blogiau !site_name
