Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Target
da: Mål

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '%path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.
