Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Target
el: Στόχος

en: !name's blog
el: Το ιστολόγιο του/της !name

en: !site_name blogs
el: Ιστολόγια του !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.
