Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Path
es: Ruta

en: Targets
es: Objetivos

en: Target
es: Destino

en: !name's blog
es: blog de !name

en: !site_name blogs
es: blogs !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '%path' no es válida o usted no tiene permisos para acceder a ella.
