Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Target
et: Siht

en: !name's blog
et: !name blogi

en: !site_name blogs
et: !site_name ajaveebid

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.
