Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: !name's blog
eu: !name-ren bloga

en: !site_name blogs
eu: !site_name blogak
