Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: Targets
fr: Cibles

en: Target
fr: Cible

en: !name's blog
fr: Blog de !name

en: !site_name blogs
fr: Les blogs de !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fr: Le chemin '%path' est invalide ou vous n'avez pas le droit d'y accéder.
