Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: !name's blog
hi: !name's का ब्लॉग

en: Ping
hi: पिंग

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hi: पथ '%path' या तो अमान्य है या आपके पास इसकी पहुँच नहीं है.
