Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: !name's blog
hr: blog korisnika !name

en: !site_name blogs
hr: !site_name blogovi

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '%path' ili nije valjana ili joj nemate pristup.
