Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: Targets
hu: Célok

en: Target
hu: Cél

en: !name's blog
hu: !name blogja

en: !site_name blogs
hu: !site_name blogjai

en: Endpoint
hu: Végpont

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.
