Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: !name's blog
id: Blog !name

en: !site_name blogs
id: Blog !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '%path' salah satunya tidak sah atau Anda tidak memiliki hak untuk mengaksesnya.
