Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: !name's blog
kk: !nameтың блог

en: Ping
kk: Пингі

en: !site_name blogs
kk: !site_name блогтары
