Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: !name's blog
km: កំណត់​ហេតុ​​របស់ !name

en: Ping
km: ភីង

en: !site_name blogs
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
