Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: !name's blog
kn: !name ರವರ ಬ್ಲಾಗ್

en: Ping
kn: ಪಿಂಗ್
