Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: !name's blog
ku: بڵاگی !name

en: Ping
ku: پینگ

en: !site_name blogs
ku: بڵاگەکانی !site_name
