Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: !name's blog
lt: !name tinklaraštis

en: !site_name blogs
lt: !site_name tinklaraščiai

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
