Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Target
lv: Mērķis

en: !name's blog
lv: !name' blogs

en: !site_name blogs
lv: Vietnes !site_name blogs
