Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: !name's blog
mn: !name-н блог

en: Ping
mn: Пинг
