Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Targets
nl: Doelen

en: Target
nl: Doel

en: !name's blog
nl: blog van !name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.
