Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: !name's blog
nn: !name sin blogg

en: !site_name blogs
nn: !site_name bloggar
