Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Targets
pl: Cele

en: Target
pl: Cel

en: !name's blog
pl: Blog użytkownika !name

en: !site_name blogs
pl: Blogi użytkowników witryny !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz dostępu do podanej strony.
