Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: Targets
ru: Цели

en: Multiping
ru: Мультипинг

en: Ping only for selected node types
ru: Пинговать только выбранные типы материалов

en: Ping only for nodes promoted to front page
ru: Пинг только материалов, помещённых на главную страницу

en: Ping after post
ru: Пинг после сообщения

en: Target
ru: Цель

en: !name's blog
ru: Блог пользователя !name

en: !site_name blogs
ru: !site_name блоги

en: A ping module for pinging multiple sites
ru: Модуль пинга для пинга нескольких сайтов

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Введённого пути «%path» не существует или у вас нет прав для доступа к нему.
