Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Target
sk: Cieľ

en: !name's blog
sk: !name bloguje

en: !site_name blogs
sk: !site_name blogy

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
