Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: !name's blog
th: บล็อก !name

en: !site_name blogs
th: บล็อกของ !site_name
