Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Target
tr: Hedef

en: !name's blog
tr: !name günlüğü

en: !site_name blogs
tr: %site_name günlükleri

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.
