Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: !name's blog
vi: Blog của !name

en: !site_name blogs
vi: Blog !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
vi: Đường dẫn '%path' không hợp lệ, hoặc bạn không có quyền truy cập vào trang này.
