Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: !name's blog
be: Блог !name

en: !site_name blogs
be: Блогі !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.
