Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: !name's blog
bo: !name་ཡི་ཟིན་བྲིས

en: !site_name blogs
bo: !site_name་ཡི་ཟིན་བྲིས

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: བརྒྱུད་ལམ་%path་དེ་ནུས་མེད་ཡིན་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་མི་འདུག
