Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Targets
de: Ziele

en: Target
de: Ziel

en: target
de: Ziel

en: !name's blog
de: Weblog von !name

en: !site_name blogs
de: !site_name-Blogs

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
de: Der Pfad '%path' ist entweder ungültig oder Sie besitzen nicht die notwendigen Zugriffsrechte.
