Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Targets
fi: Kohteet

en: Target
fi: Kohde

en: !name's blog
fi: !name:n blogi

en: !site_name blogs
fi: !site_name blogit

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '%path' on epäkelpo tai sinulla ei ole siihen pääsyoikeuksia.
