Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Target
gl: Destino

en: !name's blog
gl: blogue de !name

en: !site_name blogs
gl: Blogues de !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
