Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: !name's blog
he: הבלוג של !name

en: Ping
he: פינג

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה
