Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: !name's blog
it: Blog di !name

en: !site_name blogs
it: Blog di !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '%path' non è valido oppure non sei abilitato all'accesso.
