Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Targets
ja: ターゲット

en: Target
ja: ターゲット

en: !name's blog
ja: !nameさんのブログ

en: !site_name blogs
ja: !site_nameのブログ

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '%path' は無効か、あるいはあなたがアクセスできないページです。
