Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: !name's blog
jv: blogé !name

en: !site_name blogs
jv: blog duwéké !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '%path' ora sah utāwā Sampéyan ora nduwé hak ngakses nang kene.
