Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Target
oc: Cibla

en: !name's blog
oc: Blog de !name

en: !site_name blogs
oc: Los blogs de !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: Lo camin '%path' es invalid o ben no i teniu accès.
