Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Path
pt: Caminho

en: Target
pt: Alvo

en: !name's blog
pt: Blog de !name

en: !site_name blogs
pt: Blogs !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou você não tem acesso a ele.
