Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: Target
ro: Ţintă

en: !name's blog
ro: Blog !name

en: !site_name blogs
ro: Bloguri !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea '%path' fie nu este validă, fie nu aveți acces la ea.
