Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Target
sv: Mål

en: !name's blog
sv: blogg för !name

en: !site_name blogs
sv: Bloggar för !site_name

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "%path" är antingen inte giltig eller så har du inte åtkomst till den.
