Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: !name's blog
ta: !name இன் வலைப்பதிவு

en: !site_name blogs
ta: !site_name வலைப்பதிவுகள்
