Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Targets
uk: Цілі

en: Target
uk: Ціль

en: target
uk: ціль

en: !name's blog
uk: блоґ !name

en: Ping
uk: Пінг

en: !site_name blogs
uk: !site_name блоги

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.
