Multiping (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: !name's blog
ur: !name's کی بلاگ

en: !site_name blogs
ur: !site_name کی بلاگز
