Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Administer
be: Адміністраваць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Configuration
be: Налады

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: People
be: Карыстальнікі
