Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Edit
cs: Upravit

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: 1 day
cs: 1 den

en: Configuration
cs: Nastavení

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: E-mailová adresa %email je již registrována. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.

en: People
cs: Uživatelé

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa
