Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Administer
eu: Administratu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: Edit
eu: Editatu

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: People
eu: Erabiltzaileak
