Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Edit
kk: Өңдеу

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: 1 day
kk: @count күн

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>
