Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Administer
lv: Administrēt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Edit
lv: Labot

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: E-pasta adrese '%email' ir jau reģistrēta. <a href="@password">Vai esat aizmirsuši savu paroli?</a>

en: People
lv: Cilvēki

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.
