Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Administer
mg: Mitantana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: People
mg: Olona
