Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Configuration
mr: संरूपण

en: People
mr: लोक
